Монтаж дерев'яних кладок на річці Убідь

53

Люди здавна поселялися біля річок, використовували воду, водойма була годувальницею і допомагала в безлічі господарських справ. Нині майже не залишилось осель, в яких не було б водопроводної води, ванної чи душевої кабінки. Увага місцевих жителів Сосниці до річки зменшилася, русло стало замулюватись, густо заростати водними рослинами.

Облаштування дерев’яних кладок на лівому березі р. Убідь (в межах Покрови і Центру), на мою думку, буде не лише корисне всім місцевим жителям, дозволивши зі зручностями користатися річкою для купання, відпочинку та риболовлі, але й приверне увагу великої кількості людей до проблем екології, замулення і заростання річки Убеді, змусить усвідомити важливість і актуальність даних питань.

Виготовлення дерев’яних кладок на лівому березі р. Убідь (в межах Покрови і Центру смт Сосниця) буде здійснюватися шляхом підряду з листяної породи деревини (вільха - стійка до впливу води, що робить її незамінною в підземному або підводному будівництві).

Всього буде виготовлено та встановлено (змонтовано) 13 (тринадцять) дерев’яних 4-х метрових кладок та 3 (три) шестиметрові кладки. Всі використані матеріали є екологічно чистими.

Координати місць встановлення кладок означені в додатку.