Благоустрій джерела святих апостолів Петра й Павла

41

Джерело святих апостолів Петра й Павла

По дорозі Чернігів – Новгород-Сіверський в селі Чорнотичі на початку села всіх зустрічає джерело святих апостолів Петра й Павла. Багато людей сюди заходять попити святої водички, набрати з собою, окунутися в басейні. Джерелу вже біля 15 років, тому воно потребує ремонту, інакше, воно зовсім занепаде, й не буде приносити користі людям.

Джерелу вже біля 15 років, тому тут просто необхідний ремонт. Адже наразі в басейні відвалюються дошки, міст занепав, колодязь в напів – аварійному стані, розвалюється роздягалка. Якщо так все і залишити, то через декілька років не буде куди й приходити.

  Тому зараз насамперед потрібно замінити труби в джерелі, й саму конструкцію, звідки тече вода; відремонтувати колядязь, навколо нього постелити плитку; замінити басейн, зробити нову драбину; зробити роздягалку; збудувати новий забор по території.

Цей благоустрій, ремонт буде корисний для мешканців села, району, подорожуючим всієї України  та світу.  Тут люди омиваюються святою водою, беруть з собою в домівки чи дорогу, деякі кажуть, що вода цілюща, і вони зцілюються. Це стосується і дорослих, й малечі.

А ще до джерела, на Водохреща та в день святих апостолів Петра й Павла, прямують Хресним Ходом, де вода освячується, й бажаючі окунаються в купелі.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Дендак Ярослав Михайлович
  • Бюджет: 28300 грн
  • Дата реєстрації: 22.02.2019
  • Номер проекту: 1